O Ses Türkiye Yılbaşı 2022 Kimler Geldi

By | March 1, 2022

O Ses Türkiye Yılbaşı 2022 Kimler Geldi. Tv8'in sevilen yarışma programı o ses türkiye, 31 aralık cuma akşamı. Damla sönmez ozan akbaba hazar ergüçlü

O Ses Türkiye yılbaşı özel fragmanı geldi! O Ses Türkiye
O Ses Türkiye yılbaşı özel fragmanı geldi! O Ses Türkiye from www.aksam.com.tr

Peki o ses türkiye yılbaşı özel kim birinci. Ebru gündeş, beyazıt öztürk, murat boz ve oğuzhan koç, özel gecede birbirinden ünlü isimler için dönecek ve en beğendikleri isimleri kendi takımlarına dahil etmeye çalışacak. O ses türkiye yılbaşı özel bölümü için adı geçenlerden biri de özellikle sanat müziğime ilgisiyle bilinen başarılı sunucu müge anlı.

Jüri Üyeliklerini Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Murat Boz Ve Oğuzhan Koç'un Yaptığı O Ses.

Birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu o ses türkiye yılbaşı 2022 kadrosu da yayınlanan tanıtım ile belli oldu. Tv8'in sevilen yarışma programı o ses türkiye, 31 aralık cuma akşamı yılbaşı özel bölümüyle ekranlara gelecek. 2022 o ses türkiye yılbaşı kadrosu özel konukları arasında eşkıya dünyaya hükümdar olmaz’ın i̇lyas çakırbeyli’si ozan.

Tv8 Ekranlarının Sevilen Yarışma Programı O Ses Türkiye Yeni Sezona Oldukça Iddialı Başlasa Da Beklentinin Çok Altında Bir Geri Dönüş Aldı.

Damla sönmez ozan akbaba hazar ergüçlü Peki, 2022 o ses türkiye konukları. O ses türkiye yılbaşı özel programına olay kadro!

İşte O Ses Türkiye 2022 Yılbaşı Özel Programı Detayları… O Ses Türkiye Yılbaşı 2022 Canli Yayin İzlemek İçi̇n Tikla O Ses Türkiye Ekibi 2022'Ye Böyle Girdi.

2022 o ses yılbaşı programında bir çok oyuncuyu göreceğiz. 2022 o ses türkiye yılbaşı özel konukları belli oldu! Peki o ses türkiye yılbaşı özel kim birinci.

Bu Yıl Da Katılacak Olan Ünlü Isimler Merak Edildi.

O ses türkiye yılbaşı özel bölümü için adı geçenlerden biri de özellikle sanat müziğime ilgisiyle bilinen başarılı sunucu müge anlı oldu. Ebru gündeş, beyazıt öztürk, murat boz ve oğuzhan koç, özel gecede birbirinden ünlü isimler için dönecek ve en beğendikleri isimleri kendi takımlarına dahil etmeye çalışacak. Müge anlı, merve dizdar, cansu dere ve daha kimler var kimler?.

O Ses Türkiye 2022 Yılbaşı Kadrosu:

31 aralık akşamında tv8 ekranlarında yayınlanan ve eşsiz konukları ile izleyenlere muhteşem anlar yaşatan o ses türkiye 2022 yılbaşı özel tek parça. O ses türkiye 2022 yılbaşı özel programında kimler var? 2022 o ses türkiye'de bu akşam kimler konuk?

Leave a Reply

Your email address will not be published.