Berat Kandili Tebrik Mesajlari

By | February 5, 2022

Berat Kandili Tebrik Mesajlari. 2020 yılı berat kandili 7 nisan salı 2020 tarihine denk gelmektedir. Ramazan ayının müjdecisi sayılan berat kandili bu gece yani 30 nisan pazartesi gecesi.

Berat Kandili mesajları! 2021 Berat Kandili dualı, anlamlı
Berat Kandili mesajları! 2021 Berat Kandili dualı, anlamlı from www.sabah.com.tr

Aklını al başına gafil olma. Şeamet dini, gayret dini ancak müslümanlıktır. Size ait bir tebrik veya kutlama mesajı.

Yükü Sevgi, Özü Saygı, Gücü Barış, Süsü Hoşgörü Olan Mübarek Beraat Kandilinizi Kutlarım Allah’a Emanet Olun.

En güzel berat kandi̇li̇ mesajlari. Berat kandili mesajları kandiliniz mübarek olsun!! Berat , arapça’da temize çıkma anlamına gelir.

Allah’ın Aşkıyla Yan Bu Gece, Mevlana Gibi Dön Bu Gece, Secdeye Varıp Huzura Erince, Şu Fakiri De An Bu Gece.

Günahların affı ve kulların temize çıkarılması sebebiyle de berat gecesi ve kulların ihsana kavuşmaları nedeniyle de rahmet gecesi gibi adlar da verilmiştir. Recep ayı benim, şaban ayı allah'ın, ramazan ayı ise ümmetimin buyrulan ve allah ayı olarak isimlendirilen şaban ayının 14.gecesi berat kandilidir. Size ait bir tebrik veya kutlama mesajı.

Berat Kandi̇li̇ İçi̇n En Güzel Resi̇mli̇ Ve Sözlü Mesajlari!

Ramazan ayının müjdecisi sayılan berat kandili bu gece yani 30 nisan pazartesi gecesi. Üç ayların son kandili olan berat kandili, şaban ayının 15. Şaban ayının yarısı gecesi olarak bilinen berat kandili bu yıl 1 haziran 2015 pazartesi günü.

Tüm İslâm Aleminin Berat Kandili Ni En Içten Dileklerimle Kutlarım Hayırlı Kandiller.

Hakiki müslümanlık en büyük kahramanlıktır” berat kandiliniz mübarek olsun. Kim canı gönülden iman eder, kalbini her türlü günah, nifak ve bozgunculuktan temiz tutar, dili ile doğru ve tatlı konuşur, endişeye düşmeden haline razı olur. Berat kandili kutlama mesajları, berat kandili resimli tebrik mesajları bugün günlerden islam aleminin en önemli günlerinden olan berat kandili.

‘Berat Kandili Mesajları’ Etiketi Arşivi Ramazan Bayramı Mesajları Resimli Tebrik Kartları Mübarek Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun, En Güzel Hayırlı Bayramlar Mesajları, Resimli Tebrik Kartları Güzel Sözlü Sms Mobil Facebook Twitter Instagram Whatsapp Begen Paylaş Yüreklerde Bir Esinti Ve Barış Paylaşımına En Sıcak.

Biz bu gecede sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz en güzel berat kandili mesajlarını hazırladık. Ramazanın müjdecisi, ilahi rahmetin tecelli ettiği bu faziletli gecenin günahlarımızdan arınıp hayırlı başlangıçlar yapmamıza. Berat kandili mesajları günahların mağfiret bulup bir yıllık amellerin kaydediliğine inanılan bu mübarek gecede sevdiklerini tebrik etmek isteyenler tarafından merakla araştırılıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *