Berat Kandili Mesajları Siyasilerden

By | February 6, 2022

Berat Kandili Mesajları Siyasilerden. 2020 yılı berat kandili 7 nisan salı 2020. Malatya büyükşehir belediye başkanı selahattin gürkan, ramazan ayı’nın müjdecisi berat kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Bursa'da Berat Kandili'nde Camiler Doldu Taştı Haberler
Bursa'da Berat Kandili'nde Camiler Doldu Taştı Haberler from www.haberler.com

2020 yılı berat kandili 7 nisan salı 2020. İşte sizin için derlediğimiz berat kandili mesajları. Cumhurbaşkanı erdoğan, twitter hesabından paylaştığı mesajında, i̇slam âleminin ve milletimizin miraç gecesini tebrik ediyorum.

Berat Kandili Mesajları Berat Gecesi Şaban Ayının On Beşinci Gecesidir Kuranı Kerim’in Ilk Gece Indirildiği Bildirilmektedir Her Sene Şaban Ayının 15.

Bu gece günahlardan arınarak berat edebilmek duasiyla hayirli kandiller. 2020 yılı berat kandili 7 nisan salı 2020. Günahların affı ve kulların temize çıkarılması sebebiyle de berat gecesi ve kulların ihsana kavuşmaları nedeniyle de rahmet gecesi gibi adlar da verilmiştir.

İslam Inancına Göre Bu Gecenin Bereketli Ve Feyizli Bir Gece Olması Sebebiyle Mübarek Gece;

En güzel ve anlamli berat kandi̇li̇ mesajlari *yükü sevgi özü saygı gücü barış süsü hoşgörü olan mübarek berat kandilini kutlarım allah’a emanet olun. Siyasilerden kandil mesajları bbp genel başkanı muhsin yazıcıoğlu, berat kandili dolayısıyla yayınladığı mesajda, türk ve i̇slam coğrafyasında akan kanların durması dileğini. Berat kandili, allah’ın ekstra rahmet, lütuf ve mağfiretiyle tecelli ederek, kullarına bağışlanma, kapılarını ardına kadar araladığı;

İnsanlara Ağır Gelen Her Türlü Sıkıntıdan Ve Insana Yakışmayan Her Türlü Kötülükten Kurtuluşa Vesile Olacak Olan Mübarek Berat Kandilini En Güzel Şekilde Idrak Etmemiz Gerektiğini Belirten Başkan Gürkan Mesajında Şunlara Yer Verdi:

Siyasiler de berat kandili dolayısıyla mesaj yayımladı. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak. Şeamet dini, gayret dini ancak müslümanlıktır.

Allah (C.c) Affeden Ve Bağışlayandır, Unutmayalım.

Müminlerin dualarına icabet ettiği, günahlarını affettiği, yapılan. Malatya büyükşehir belediye başkanı selahattin gürkan, ramazan ayı’nın müjdecisi berat kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı. Dayanışma, birliktelik ve kardeşlik duygularımızın pekiştiği.

Hakiki Müslümanlık En Büyük Kahramanlıktır” Berat Kandiliniz Mübarek Olsun.

İşte sizin için derlediğimiz berat kandili mesajları. Çünkü yüce allah, bu gece dünya semasına rahmetiyle tecelli eder ve ‘yok mu tövbe eden, tövbesini kabul edeyim! 07 mart 2019 perşembe 12:45.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *