Bayrakli Berat Kandili Mesajlari

By | March 1, 2022

Bayrakli Berat Kandili Mesajlari. Faziletli sayıldığı için bu aylarda ibadetler artırılır. Berat kandili en güzel mesajları burada.

Türk Bayraklı Hayırlı Akşamlar Mesajı saf sevgi sozleri
Türk Bayraklı Hayırlı Akşamlar Mesajı saf sevgi sozleri from safsevgisozleri.blogspot.com

Şaban ayının yarısı gecesi olarak bilinen berat kandili bu yıl 1 haziran 2015 pazartesi günü. Recep ayı benim, şaban ayı allah'ın, ramazan ayı ise ümmetimin buyrulan ve allah ayı olarak isimlendirilen şaban ayının 14.gecesi berat kandilidir. Berat kandili mesajları ile en güzel resimli sözleri 2022!

Birlik, Beraberlik Ve Huzur Getirmesini Diler, Ülkemizin Ve Sizin Mübarek Berat Kandili’ni Kutlarım.

Gecesi yani 27 mart 2021 cumartesi günü idrak ediliyor.sevdiklerinin yanında olamasa da kandili kutlamak isteyenler en güzel kandil mesajlarını whatsapp, facebook, instagram, sms ile paylaşıyor. Mübarek üç ayların üçüncü kandili olan berat kandili için resimli kandil mesajları sizler için hazırladığımız yepyeni görüntüler ile konumuzda bulabilirsiniz. Aklını al başına gafil olma.

Resimli Berat Kandili Mesajları 2017.

1 hazi̇ran 2015 berat kandi̇li̇ kutlama mesajlari müslüman alemi için önemli günlerden birisi olan berat kandili bu sene 1 haziran 2015 pazartesi gününe denk geliyor. Berat kandili’nin tüm i̇slam alemine; Bu üç aylar mukaddes olan recep, şaban ve ramazan aylarıdır.

En Güzel Kandi̇l Mesajlari * Rabbi Lisanlarımızı Yalandan, Gıybetten, Senin Sevmediğin, Bütün Kirli Sözlerden.

19 nisan cuma gecesi berat kandili idrak edilecek. Dualarımızın rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile bu mübarak kandil gecesinde dualarda. Hakiki müslümanlık en büyük kahramanlıktır” berat kandiliniz mübarek olsun.

Bire Bin Yazılan Bu Gecede Dua.

Berat kandili kutlama mesajları bu gece mübarek kandillerden berat kandili. Uzun, kısa, anlamlı, en güzel, resimli 2022 berat kandili mesajı. Beni namaza devam eden bir kimse eyle.

Berat Kandili Ramazan Öncesi Olan En Önemli Kandil Gecesidir.

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek beraat kandilinizi kutlarım allah’a emanet olun. Güzeller güzelinin doğum günü kutlu olsun. Faziletli sayıldığı için bu aylarda ibadetler artırılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *